Door het bezoeken van deze website gaat u akkoord met ons Privacybeleid
Door het bezoeken van deze website gaat u akkoord met ons Privacybeleid

Agenda

Silent Disco avond: Vrijdagavond 19 november, 21:00u (na de wedstrijd van de veterinnen)

Kerstwandeltocht: 26 december 2021, vertrek tussen 11:00u en 12:00u

Nieuwjaarsreceptie: 1 januari 2022, vanaf 16:00 uur elkaar gelukkig nieuwjaar wensen

Belgische restaurantavond: zaterdagavond 22 januari, 18:00u

Jeugdkamp Sjo. Juventud: 3 – 4 – 5 juni

Sponsortoernooi: Vrijdagavond 20 mei 2022. Voor vragen, opgeven of informatie: sponsor@rkvvnederwetten.nl

Toernooi Texel: 11 juni 2022 (aanmelden en organisatie Ivo van der Heijden)

Rikken in het Piet Renders Paviljoen:
Vanaf 19:30 uur zijn we geopend, om 20:00 uur begint het kaarten.
We spelen vier keer voor de jaarwisseling en vier keer erna. De speeldata voor de winter van 2021/2022 worden in september bekend gemaakt via onze website.

Vier keer voor de jaarwisseling 2021:

12 november

26 november

3 december

17 december

 

Vier keer na de jaarwisseling 2022:

14 januari

28 januari

4 februari

18 februari

 

Alle wedstrijden van RKVV Nederwetten, alle elftallen, in seizoen ’21/’22:

Vrijdag 24 september
Beerse Boys VR.30+1 Nederwetten VR.30+1 19.30 uur
Braakhuizen VR.30+1 Nederwetten VR.30+1 20.00 uur
Nederwetten VR.30+1 Brabantie VR.30+1 20.30 uur
Zondag 26 september
Knegselse Boys 1 Nederwetten 1 14.30 uur
Nederwetten VR. 1 RPC VR. 1 12.30 uur
Nederwetten 2 Braakhuizen 7 10.00 uur
SV Unitas ’59 11 Nederwetten 3 12.00 uur
Acht 6 Nederwetten 4 10.00 uur
Zondag 3 oktober
Nederwetten 1 DEES 1 14.30 uur
FC Cranendonck VR.1 Nederwetten VR.1 10.30 uur
RKSV Nuenen 8 Nederwetten 2 12.00 uur
Nederwetten 3 Wilhelmina Boys 9 10.00 uur
Nederwetten 4 RKGSV 4 11.00 uur
Zondag 10 oktober
Nederwetten 1 Vrij
Nederwetten Vr.1 Brabantia VR.1 12.30 uur
DOSL 8 Nederwetten 2 10.00 uur
Nederwetten 3 E.M.K. 7 10.00 uur
Pusphaira 11 Nederwetten 4 10.00 uur
Vrijdag 15 oktober
Braakhuizen VR.30+1 Nederwetten VR.30+1 19.30 uur
Beerse Boys VR.30+1 Nederwetten VR.30+1 20.00 uur
Nederwetten VR.30+1 Brabantie VR.30+1 20.30 uur
Zondag 17 oktober
Casteren 1 Nederwetten 1 14.30 uur
Beerse Boys VR.3 Nederwetten Vr.1 10.00 uur
Nederwetten 2 RKGSV 5 10.00 uur
RKSV Nuenen 9 Nederwetten 3 12.00 uur
Nederwetten 4 E.M.K. 5 11.00 uur
Zondag 24 oktober
Nederwetten 1 L.S.V. 1 14.30
Zondag 31 oktober
Dosko ’32 1 Nederwetten 1 14.30 uur
Nederwetten VR. 1 Vrij
Nederwetten 2 Nieuw Woensel 3 10.00 uur
Pusphaira 8 Nederwetten 3 10.00 uur
Braakhuizen 8 Nederwetten 4 11.00 uur
Vrijdag 5 november
Brabantie VR.30+1 Nederwetten VR.30+1 19.30 uur
Braakhuizen VR.30+1 Nederwetten VR.30+1 20.00 uur
Nederwetten VR.30+1 Beerse Boys VR.30+1 20.30 uur
Zondag 7 november
Nederwetten 1 Netersel 1 14.30 uur
De Valk/Dommelen VR.2 Nederwetten VR.1 10.00 uur
E.M.K. 6 Nederwetten 2 11.00 uur
Nederwetten 3 SBC 10 10.00 uur
Nderwetten 4 RKSV Nuenen 7 11.00 uur
Vrijdag 19 november
Nederwetten VR.30+1 Beerse Boys VR.30+1 19.30 uur
Brabantie VR.30+1 Nederwetten VR.30+1 20.00 uur
Nederwetten VR.30+1 Braakhuizen VR.30+1 20.30 uur
Zondag 21 november
S.V.S.O.S. 1 Nederwetten 1 14.30 uur
Nederwetten VR.1 S.V. Budel VR.1 12.30 uur
Nederwetten 2 SBC 7 10.00 uur
UNA 12 Nederwetten 3 12.00 uur
S.V. Brandevoort 6 Nederwetten 4 10.00 uur
Zondag 28 november
Nederwetten 1 Irene 1 14.30 uur
Acht VR.1 Nederwetten VR.1 14.30 uur
S.V. Tongelre 4 Nederwetten 2 11.00 uur
Nederwetten 3 RKGSV 3 10.00 uur
Nederwetten 4 Nieuw Woensel 8 11.00 uur
Zondag 5 december
Terlo 1 Nederwetten 1 14.00 uur
Nederwetten VR.1 Nieuw Woensel VR.1 12.30 uur
Nederwetten 2 RKSV Heeze 5 10.00 uur
S.V Tongelre 6 Nederwetten3 12.30 uur
S.V.Tongelre 5 Nederwetten 4 10.00 uur
Zondag 12 december
Nederwetten 1 De Bocht ’80 1 14.00 uur
Pusphaira VR.2 Nederwetten VR.1 12.00 uur
Woenselse Boys 11 Nederwetten 2 10.00 uur
Nederwetten 3 Braakhuizen 5 10.00 uur
Nederwetten 4 UNA 13 11.00 uur
Zondag 23 januari
Ollandia 1 Nederwetten 1 14.30 uur
Zondag 30 januari
EDN ’56 1 Nederwetten 1 14.30 uur
Nederwetten VR.1 Heeze/DOSL VR.1 12.30 uur
Nederwetten 2 Geldrop 8 10.00 uur
Geldrop 9 Nederwetten 3 10.30 uur
SBC 9 Nederwetten 4 12.00 uur
Zondag 6 februari
Nederwetten 1 Knegselse Boys 1 14.30 uur
Nederwetten VR. 1 Beerse Boys VR.3 12.30 uur
RKGSV 5 Nederwetten 2 10.30 uur
Nederwetten 3 RKSV Nuenen 9 10.00 uur
RKGSV 4 Nederwetten 4 10.15 uur
Zondag 13 februari
L.S.V. 1 Nederwetten 1 14.30 uur
Brabantia VR.1 Nederwetten VR.1 09.45 uur
Nederwetten 2 DOSL 5 10.00 uur
Wilhelmina Boys 9 Nederwetten 3 10.00 uur
Nederwetten 4 S.V.Brandevoort 6 11.00 uur
Zondag 20 februari
Nederwetten 1 S.V.S.O.S. 1 14.30 uur
Nederwetten VR.1 Acht VR.1 12.30 uur
Nieuw Woensel 3 Nederwetten 2 12.00 uur
Nederwetten 3 Pusphaira 8 10.00 uur
E.M.K. 5 Nederwetten 4 11.00 uur
Zondag 13 maart
Netersel 1 Nederwetten 1 14.30 uur
RPC VR.1 Nederwetten VR.1 12.00 uur
Nederwetten 2 E.M.K. 6 10.00 uur
E.M.K. 7 Nederwetten 3 11.00 uur
Nederwetten 4 Pusphaira 11 11.00 uur
Zondag 20 maart
Nederwetten 1 Terlo 1 14.30 uur
Heeze/DOSL VR.1 Nederwetten VR.1 12.00 uur
Geldrop 8 Nederwetten 2 12.30 uur
Nederwetten 3 Geldrop 9 10.00 uur
Nederwetten 4 SBC 9 11.00 uur
Zondag 27 maart
Irene 1 Nederwetten 1 14.30 uur
Nederwetten VR.1 FC Cranendonck VR.1 12.30 uur
Nederwetten 2 Woenselse Boys 11 10.00 uur
SBC 10 Nederwetten 3 10.00 uur
Nieuw Woensel 8 Nederwetten 4 10.00 uur
Zondag 3 april
Nederwetten 1 DOSKO ’32 1 14.30 uur
Nieuw Woensel VR.1 Nederwetten VR.1 10.00 uur
Braakhuizen 7 Nederwetten 2 11.00 uur
Nederwetten 3 UNA 12 10.00 uur
Nederwetten 4 Acht 6 11.00 uur
Zondag 10 april
Nederwetten 1 Vrij
Nederwetten VR.1 Pusphaira VR.2 12.30 uur
Nederwetten 2 S.V. Tongelre 4 10.00 uur
Braakhuizen 5 Nederwetten 3 11.00 uur
RKSV Nuenen 7 Nederwetten 4 12.00 uur
Zondag 24 april
Nederwetten 1 Ollandia 1 14.30 uur
SV Budel VR.1 Nederwetten VR.1 12.00 uur
RKSV Heeze 5 Nederwetten 2 12.00 uur
Nederwetten 3 S.V. Tongelre 6 10.00 uur
Nederwetten 4 S.V. Tongelre 5 11.00 uur
Zondag 1 mei
Nederwetten 1 Casteren 1 14.30 uur
Zondag 15 mei
De Bocht ’80 1 Nederwetten 1 14.30 uur
Nederwetten VR.1 De Valk/Dommelen VR.2 12.30 uur
Nederwetten 2 Vrij
RKGSV 3 Nederwetten 3 13.15 uur
UNA 13 Nederwetten 4 09.45 uur
Zondag 22 mei
Nederwetten 1 E.D.N. ’56 1 14.30 uur
Nederwetten VR. 1 Vrij
SBC 7 Nederwetten 2 12.00 uur
Nederwetten 3 S.V. Unitas ’59 11 10.00 uur
Nederwetten 4 Braakhuizen 8 11.00 uur
Zondag 29 mei
DEES 1 Nederwetten 1 14.30 uur

 

 

Programma veteranen RKVV Nederwetten 2021/2022

 

04-09-2021  Braakhuizen Vet B             –          Nederwetten Vet                          15.00 uur

11-09-2021  Nederwetten Vet              –          RPC Vet                                            16.30 uur

18-09-2021  Wilhelmina Boys Vet B    –          Nederwetten Vet                          16.30 uur

25-09-2021  Nederwetten Vet              –          EMK Vet                                           16.30 uur

02-10-2021  Wilhelmina Boys Vet A    –          Nederwetten Vet                          16.45 uur

09-10-2021  Nederwetten Vet              –          Oirschot Vooruit Vet                    16.30 uur

16-10-2021  Best Vooruit Vet                –          Nederwetten Vet                          17.op uur

06-11-2021  Nederwetten Vet              –          Nuenen Vet A                                 16.30 uur

13-11-2021  Beerse Boys Vet                 –          Nederwetten Vet                          15.00 uur

20-11-2021  Nederwetten Vet              –          SBC Vet                                             16.30 uur

27-11-2021  Nederwetten Vet              –          Brabantia Vet B                              16.30 uur

04-12-2021  Nederwetten Vet              –          Nuenen Vet B                                 16.30 uur

 

05-03-2022  Nederwetten Vet              –          Braakhuizen Vet B                         16.30 uur

12-03-2022  RPC Vet                                –          Nederwetten Vet                          16.15 uur

19-03-2022  Nederwetten Vet              –          Wilhelmina Boys Vet B                16.30 uur

26-03-2022  EMK Vet                               –          Nederwetten Vet                          15.30 uur

02-04-2022  Nederwetten Vet              –          Wilhelmina Boys Vet A                16.30 uur

09-04-2022  Oirschot Vooruit Vet        –          Nederwetten Vet                          16.00 uur

16-04-2022  Nuenen Vet B                     –          Nederwetten Vet                          15.30 uur

23-04-2022  Nederwetten Vet               –          Best Vooruit Vet                            16.30 uur

30-04-2022  Nuenen Vet A                     –          Nederwetten Vet                           15.30 uur

07-05-2022  Nederwetten Vet              –          Beerse Boys Vet                             16.30 uur

14-05-2022  SBC Vet                                 –          Nederwetten Vet                          16.00 uur

21-05-2022  Brabantia Vet B                  –          Nederwetten Vet                          16.30 uur